Єврокуб 1000л з горловиною 400мм
Ціна: 2900 грн
Єврокуб з заливний горловиною 400мм, з кришкою і хомутом. Ємність кубовая біла 1м3 (єврокуб) на дерев'яному піддоні в металевому каркасі. Колишня у вжитку 1 раз. Оптова ціна - дешевше. Ємність 1000л використовувалася для транспортування і зберігання водоемульсійних лаків, парфумерних ароматів, добавок в дизпаливо, добрив, розчинників.
 
 
Еврокуб має відмінний вигляд. Еврокуб вимитий зовні і всередині.
 
 
Еврокуб має мірну шкалу. З її допомогою можна легко візуально визначити залишок сировини в ємності.
 
Ємності кубові призначені для транспортування і зберігання рідких хімічних і харчових продуктів, в тому числі:
ізопропілового спирту;
кислот;
лугів;
рослинного масла;
оцтової кислоти;
96% -го питного етилового спирту;
та інших продуктів.
 
Внутрішня поверхня еврокуба: Поліетилен низького тиску.
Заливний отвір / кришка: Круглий отвір діаметром 400мм, пломбованого з накручують кришкою NW 400 з хомутом.
Зливний пристрій (кран): Інтегрований (вбудований) кран діаметром 100,0 мм.
 
 
Основні параметри еврокуба:
Місткість 1000 литров номінальна, 1060 літрів фактична
Габаритні розміри, мм:
- довжина 1200 мм - / + 10
- ширина 1000 мм - / + 10
- висота 1160 мм - / + 5
Загальна вага 65 кг
Допуск UN 31 / HA1 / Y
призначення:
Кубічні ємності (єврокуб) призначені для транспортування і зберігання рідких хімікатів, кислот, лугів, спиртів, промислових масел, концентратів, палива (крім бензину) і інших продуктів. Еврокуба можна знайти різне застосування, наприклад: ємність 1000л зручно використовувати для поливу територій або для організації каналізації на ділянці.
 
конструкція:
Еврокуби зазвичай складаються з сталевого зварного каркаса (арматура або сталеві трубки) і поліетиленової внутрішньої ємності з сервісним обладнанням. Каркас еврокуба виготовляється зварюванням сталевих профілів і листів з подальшим забарвленням. Ємність для еврокуба виготовляється з поліетилену з високою стійкістю до різних видів хімічних сполук. Залежно від призначення на ємності-контейнері встановлюють пластмасовий нижній слив або шибер. Зазвичай IBC-контейнери можуть використовуватися в широкому температурному діапазоні, Єврокуби забезпечують абсолютну герметичність, механічну міцність, володіють хімічною стійкістю.
       
особливості:
Ємність зручна для наливу і зливу (мається заливна горловина і зливний кран), Евроконтейнер маючи кубічну форму, зручний при вантажно-розвантажувальних роботах і розміщення на транспорті. Легкий, що займає мало місця Еврокуб, завдяки своїй модульній конструкції, може бути пристосований до індивідуальних вимог.